Content specialisté

CZC.cz s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Brodská 570, 261 01 Příbram, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-10
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí (25220)

Pracoviště a kontakty

Firma:CZC.cz s.r.o., IČ 25655701
Pracoviště:Brodská 570, Příbram V-Zdaboř, 261 01 Příbram 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-10
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: content specialisté
Co všechno tato práce obnáší?
- administrace a správa webu www.czc.cz
- získávání informací o novinkách ve světě elektroniky
- vytváření a vkládání obsahu na náš web
- spolupráce s markeťáky a obchodním týmem
Čím nás můžeš oslnit?
- tím, že se dobře vyznáš v technologiích a elektronice
- dobrou znalostí AJ (porozumění technickému textu)
- velkou výhodou, nikoliv podmínkou jsou zkušenosti na obdobné pozici
- komunikačními dovednostmi
- pokud tě nic nedrží a můžeš nastoupit ihned
Podobných obchodních pozic najdete možná hodně, ale my za CZC vám nabízíme víc:
- práci na projektu, který má jasné vize a cíle a silné zázemí skupiny Mall Group
- tým kolegů, kteří každý den dělají CZC lepší a pracují na zlepšení služby a ty se od nich můžeš hodně naučit
- práci na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou
- fér odměnu + benefity (stravenky, zaměstnanecké slevy, at….)
- pracovní stůl a židli, na které můžeš usednout ihned!
Zaměstnanecké výhody: stravenky, zaměstnanecké slevy, sick days, sportovní vyžití
Nástup: ihned Mzda: 17 000,- Kč
Kontakt: Mičudová Ivana, e-mail: [email protected] ([email protected])
Místo výkonu práce: CZC.cz s.r.o., Brodská 570, Příbram V-Zdaboř

Poslední změna:2017-05-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12381550742

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou