Nevadí Vám práce v noci? Hledáme nočního recepčního do našich provozoven v hotelové síti CZECH INN HOTELS

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Místo práce
Hybernská 1009/24, 11000 Praha 1 - Nové Město, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
26.04.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Péče s hosta
1. check in/out
2. vyřizování přání hostů
3. řešení nestandardních požadavků
4. orientace na zákazníka

II. Práce s rezervacemi
1. zakládání nových rezervací
2. kontrola zadaných rezervací
3. vyúčtování rezervací

III. Komunikace s klientem prostřednictvím emailu/telefonu
1. vyřízení rezervace
2. nabídky

IV. Práce s penězi
1. příjímání plateb
2. zodpovědnost za obdrženou hotovost

V. Reportování
1. denní reportování o průběhu dne

VI. Administrativa
1. příprava služby pro denní recepce (hotelové karty/ klíče, ubytovací karty, uvítací dopisy hostům apod.)
2. uzavření dne – uzávěrka
3. plnění oznamovací povinnosti na cizineckou policii

VII. Kontroly a údržba hotelu
1. kontrola hotelu (obchůzky)
2. ranní úklid v zázemí recepce/ lobby, okolo hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

bonusy, provize
pro zaměstnance žijící mimo ČR, nabízíme ubytování zdarma

Informace o náboru

Výběrové řízení je dvou kolové. První kolo probíhá formou osobního pohovoru, kdy v případě, že jste vybráni postupujete do jednoho z našeho hotelu, kde Vás seznámíme s náplní práce recepčního, pokud uspějete, zařadíme vás do 7 denního školícího programu, který je rozdělen na dvě části teoretickou a praktickou.

V případě zájmu prosím kontaktujte personální oddělení: paní Vian Obdržálkovou
Své strukturované životopisy zasílejte s aktuální fotografií.
Neposkytujeme ubytování zaměstnancům, každý zaměstnanec si musí samostatně zajistit.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- odolnost vůči stresu
- příjemný vzhled a vystupování
- samostatnost a zodpovědnost
- dobré komunikační schopnosti
- časová flexibilita
- znalost práce na PC, MS Office, Internet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze, pobočka v Harrachově v Krkonoších.

V síti společnosti je aktuálně 17 hotelů s více jak 1 100 pokoji. Firma byla založena v roce 2003, kdy si pronajala své první 2 hotely. Většina hotelů je čtyřhvězdičkové kategorie, které jsou provozovány na základně dlouhodobých nájemních smluv. V roce 2013 a 2014 společnost zainvestovala do nákupu svých prvních 2 hotelů.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více informací v sekci Hotely – Restaurace).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy samostatným hotelovým manažerem.

Hybernská 1009/24
110 00 Praha 1

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2532748   Datum zveřejnění: 1.12.2016