Director of Corporate Sales

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Místo práce
Hybernská 1009/24, 11000 Praha 1 - Nové Město, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
02.05.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řízení obchodní koncepce se zaměřením na korporátní segment
Design a implementování detailních a na akci orientovaných obchodních strategií
Contracting, vyhledávání a identifikování relevantních obchodních vztahů, jejich stabilizace a rozvoj
Nastavování a monitorování výkonnostních měřítek, dosahování klíčových obchodních a hospodářských cílů
Péče o klientské portfolio, kontrola operací definovaných obchodními dohodami
Reportování měsíčních výsledků managementu hotelu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní příležitost v jednom z největších hotelových společností v ČR
Stabilní zázemí a know-how
Možnost implementace vlastních vizí, příležitost pro další osobní a profesní růst
Fixní a bonusová složka platu

Informace o náboru

Hotelový řetězec CZECH INN HOTELS s. r. o. hledá kandidáta na pozici Director of Corporate Sales, který bude odpovídat za rozvoj a implementaci obchodních strategií a taktik zaměřených na korporátní segment.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

5

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ideálně 5 let zkušeností na obchodní pozici se zaměřením na hotelový business či v podobné s vlastním portfoliem kontaktů
Excelentní komunikační dovednosti psanou i ústní formou
Přesvědčivost a podnikatelské myšlení
Kreativní přístup k řešení problémů
Analytické myšlení s vhledem do obchodních operací
Výborná znalost cizích jazyků (AJ, NJ výhodou)
Schopnost dostatečně ovládat různý software (MS office, HotelTime atd.)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je český hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

Ve skupině je aktuálně 26 hotelů. Firma byla založena v roce 2003 a zahrnuje restaurace a hotely 3*–5* kategorie.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více na www.czechinn.cz).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy hotelovým manažerem.
ID: 2539496  Datum zveřejnění: 29.4.2016