Trainee Manager

CZECH INN HOTELS s.r.o.

Hotel Don Giovanni Prague, Vinohradská, Praha 3-Žižkov-Praha 3, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2018

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Trainee manager po dobu 1 roku, program nabízí náhled do podmínek reálné praxe v hotelnictví a to přímým vykonáváním dané pozice i stínováním manažerů a vedoucích pracovníků.

Realizace trainee programu:
– Nabytí zkušeností z různých oddělení a různých pozic (obchodní, recepce, stravovací úsek, housekeeping apod.)
– Komplexní vzdělávaní a rozvoj (osobní rozvoj: školení, semináře, osobní mentor)
– Osvojování znalostí, vědomostí a dovedností z řadových i manažerských pozic
– Jednotlivé kvartály jsou odděleny formálním hodnocením

Zaměstnanecké výhody, benefity

– Jedinečná pracovní nabídka v cestovním ruchu
– Při dosažení dohodnutých kritérií možnost růstu na manažerskou pozici
– Profesní růst v dynamické společnosti
– Podpora talentovaných studentů, kteří dosáhnou v rámci svého studia vynikající výsledky a chtějí profesně pokračovat ve vybrané oblasti
- fixní mzda + odměny za splněný plán, kvalitně odvedená práce

Informace o náboru

V případě úspěšného výběru Vaše profesního životopisu budete pozváni k osobnímu pohovoru, pokud se Vám neozveme do 14 dnů od poslání Vašeho CV nebyl/a jste vybrán/a k osobnímu pohovoru.
Prosím posílejte své životopisy elektronicky spolu s motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Hotelnictví, cestovní ruch, podnikání, gastronomie, marketing a management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- střední či Vysokoškolské vzdělání = v případě studia na VŠ požadujeme kombinované studium
- anglický jazyk: komunikativní, další jazyky výhodou
- časová flexibilita
– zaodpovědnost, spolehlivost, vysoké pracovní nasazení
– ambice a schopnost překonávat překážky
– komunikační dovednosti
– zájem o osobní a profesní růst

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CZECH INN HOTELS je český hotelový řetězec a jedna z největších manažerských firem v hotelnictví v ČR. Centrála firmy je umístěna v Praze.

Ve skupině je aktuálně 26 hotelů. Firma byla založena v roce 2003 a zahrnuje restaurace a hotely 3*–5* kategorie.

CZECH INN HOTELS především provozuje hotely a gastronomická zařízení převážně v Praze. Poskytuje také manažerské služby pro majitele hotelů a poradenství v oblasti hotelového managementu (více na www.czechinn.cz).
Společnost je řízena centrálním managementem pro provoz, obchod a administrativu se sídlem v Hybernské ulici č. 24 na Praze 1. Jednotlivé hotely jsou řízeny vždy hotelovým manažerem.
ID: 3130561  Datum zveřejnění: 17.10.2018