Hledáme do týmu usměvavé manažery/ky provozovny Fruitisimo

Czech Retail Company s.r.o.

Práce na jednotlivých provozovnách v Praze:CENTRUM KRAKOV (Praha 8), OC Letňany, NC Eden a OC Lužiny, Praha, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
ihned nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
mzda až 32.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu provozoven v Praze hledáme usměvavé, iniciativní a pozitivně naladěné kolegy, který mají rádi zdravý životní styl a mají tu správnou „šťávu“. U nás nerozhoduje věk, ale vitalita. Přijďte a staňte se součástí úspěšné, dynamické společnosti, která provozuje nejovocnější bar ve tvém okolí. Provozujeme provozovny CENTRUM KRAKOV (Praha 8), OC Letňany, NC Eden a OC Lužiny.

Co tě u nás čeká?
- přímá obsluha zákazníků
- řízení týmu zaměstnanců,
- vedení provozovny
- zajištění chodu provozovny

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Motivující finanční ohodnocení
- Firemní benefity
- plánování směn na míru
- motivační kariérní program

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete životopis na mailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Aktivní přístup k práci a zodpovědnost
Pracovitost, nápaditost
Řídící a organizační schopnosti
Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SÍŤ PROVOZOVEN FRUITISIMO (www.fruitisimo.cz), patří mezi nejvýznamnější operátory svého druhu na trhu, jejíž provozovny najdeš na více než 40 místech v České republice, Slovensku a každým dnem jejich počet roste. Pochutnáš si s ním na čerstvých šťávách a ovocných koktejlech, ručně vyráběné kopečkové zmrzlině, s láskou upečených dortech a právě umleté čerstvé kávě.
ID: 2275275  Datum zveřejnění: 16.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: mzda až 32.000 Kč