Programátor php

CzechProject spol. s r.o. (MPSV)

Beckovského 2045, 580 01 Havlíčkův Brod, Okres Havlíčkův Brod
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:CzechProject spol. s r.o., IČ 25942344
Pracoviště:CzechProject spol. s r.o. - pracoviště, Beckovského 2045, 580 01 Havlíčkův Brod 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:- znalost PHP 5 s napojením na MySQL databázi, znalost HTML (HTML 5), JavaScript a framework jQuery, CSS 3, schopnost práce s odbornou dokumentací (většinou v Anglickém jazyce), schopnost týmové spolupráce, komunikativnost a spolehlivost
- výhododu: praxe v kódování HTML šablon, schopnost implementace i další vývoj hotových PHP řešení, optimalizace PHP skriptů, optimalizace SQL
Žádost včetně strukturovaného životopisu posílat na [email protected].

Poslední změna:2016-04-29, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Havlíčkův Brod

číslo volného místa: 10679890703

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou