Vedoucí zákaznického centra

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Místo práce
Vyskočilova 1481/4, 14000 Praha 4, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O nás:

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

NÁPLŇ PRÁCE:

• Zabezpečuje plynulý chod menšího Call Centra
• Dbá na kulturu a věcnou správnost vyřizování hovorů s klienty a potenciálními zákazníky
• Navrhuje a realizuje strategii akvizičních kampaní Call Centra, podílí se na plnění prodejního plánu společnosti
• Připravuje pravidelný reporting Call Centra a monitoruje optimální vytížení Call Centra
• Podílí se na přípravě a realizaci marketingových kampaní
• Navrhuje inovaci technického zázemí Call Centra

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Uplatnění ve stabilní společnosti, která je jedničkou ve svém oboru na trhu
• Odpovídající finanční ohodnocení
• Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok (po roce doba neurčitá)
• Odborné zaškolení
• Zaměstnanecké benefity

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

• SŠ, VŠ vzdělání
• Praxe ve vedoucí pozici na Call Centru - PODMÍNKOU
• Zkušenosti s vedením malého týmu
• Výborné vyjadřovací schopnosti a obchodní dovednosti
• Znalost práce s MS Office na pokročilé úrovni
• Spolehlivost, svědomitost, trpělivost, flexibilita, empatie
• Schopnost samostatného rozhodování a rychlé reakce
• Angličtina nebo němčina na komunikativní úrovni
• Čistý výpis z rejstříku trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2429104  Datum zveřejnění: 9.2.2016