Obchodní zástupce / reprezentant – Liberecký kraj

D.A.S. právní ochrana, pobočka ERGO Versicherung Aktiengesellschaft pro ČR

Místo práce
Vyskočilova 1481/4, 14000 Praha 4, Liberecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Člen pojišťovací skupiny ERGO Versicherungsgruppe a dceřiná společnost největšího evropského specialisty na pojištění právní ochrany, hledá vhodného kandidáta na pozici

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / REPREZENTANT – Liberecký kraj

Zajímavá příležitost pro zkušené i nové obchodníky

Zajímavá příležitost pro zkušené i nové obchodníky !
Jste zkušeným obchodníkem?
Využijte svých schopností při spolupráci s námi.
Budete seznamovat klienty s právní ochranou, která pomáhá lidem v tíživých situacích.

Chcete být obchodníkem?
Pomůžeme Vám nastartovat Vaši kariéru. Pokud máte obchodního ducha a nemáte praxi, zaškolíme Vás. V rámci spolupráce Vás také seznámíme s legislativou spojenou s podnikáním.

Naše služba je opravdu pro všechny – pro fyzické osoby, živnostníky, podnikatele, lékaře, obce, školy a školky …

O nás:

Jsme jedinou specializovanou pojišťovnou svého druhu v České republice. Na trhu působíme již od roku 1995 a nabízíme výjimečnou službu - právní ochranu. Našim klientům pomáháme v nepříjemných životních situacích a přinášíme pocit jistoty do každodenního života.

Hledáme:
Cílevědomou osobnost, orientovanou na výsledek s odhodláním pracovat a něco dokázat.
Kolegu, který se umí chopit příležitosti a ví, že má úspěch ve svých rukou.

Pracovní náplň:
Prodej ojedinělé služby, kterou právní ochrana bezesporu je
Aktivní vyhledávání nových klientů
Péče o vlastní i přidělené klienty – udržování dlouhodobých vztahů

Co Vám nabízíme:
Zázemí úspěšné nadnárodní společnosti, která je jedničkou na českém a evropském trhu v právní ochraně
Možnost nadstandardního výdělku prodejem unikátní služby
Ucelený systém bezplatného zaškolení a další odborné vzdělávání
Kariérní růst s možností otevření vlastní agenturní kanceláře
Marketingovou podporu, motivační programy a benefity
Spolupráci formou na IČO
Získávání právního povědomí

Požadujeme:
Min. SŠ vzdělání
Obchodního ducha – tah na branku
Výborné komunikační schopnosti
Profesionální přístup a vystupování
Čistý výpis z rejstříku trestů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

100-149 zaměstnanců
ID: 2504960  Datum zveřejnění: 6.4.2016