Manažér strážnej služby Trenčiansky kraj

D.I.SEVEN

Miesto práce
Trenčín a okolie, Trenčiansky kraj, Česko
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rozšírenie súčasného tímu
‐ stredný manažment
- zabezpečiť dennodennú operatívu na zverených prevádzkach
- samostatné vykonávanie riadiacej činnosti vo zverenej oblasti
‐ zodpovednosť za viaceré prevádzky, aktívne riadenie väčšieho počtu ľudí
‐ zodpovednosť za nábor a výber ľudí vo zverenom regióne
- zodpovednosť za rozvoj a motiváciu ľudí, pravidelná spätná väzba, tréning a koučing
- neustála kontrolná činnosť, zabezpečenie kvality služieb
- pravidelný reporting, plánovanie, vyhodnocovanie zverených aktivít a procesov
‐ flexibilné riešenie operatívnych problémov
- pravidelná komunikácia s obchodnými partnermi

- fixný plat + motivujúce ohodnotenie vrámci variabilnej zložky mzdy
- motorové vozidlo, mobilný telefón, notebook
- kancelária
- štandardné pracovné nástroje

- podmienkou a nevyhnutnosťou sú predchádzajúce skúsenosti s priamym riadením väčšieho počtu zamestancov a minimálne 3 ročná skúsenosť na manažérskej pozícii

- v prípade záujmu požadujeme zaslať profesný životopis, motivačný lis - bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- nevyhnutnou podmienkou sú minimálne 3 roky skúseností s priamym a aktívnym riadením väčšieho počtu ľudí (minimálne 3 roky na manažérskej pozícii s väčším počtom priamych podriadených)
- prax v oblasti bezpečnostnej služby vítaná
‐ samostatnosť , rozhodnosť
‐ výkonnosť - vysoká orientácia na výsledok práce so schopnosťou prevziať iniciatívu a plnú osobnú zodpovednosť
‐ rýchle a samostatné riešenia situácií, flexibilný prístup
‐ zdravá manažérska tvrdosť, zvládanie aj nepríjemných situácií
‐ vysoká úroveň komunikačných zručností s obchodnými partnermi, podriadenými i nadriadenými
‐ schopnosť aktívne počúvať, vysoko rozvinuté vyjednávacie zručnosti
‐ schopnosť rýchlo sa adaptovať a prijímať nové veci

Práca nie je vhodná pre absolventov. V prípade záujmu prosíme uviesť lokalitu miesta výkonu práce, pripojiť profesný životopis a motivačný list. Bez uvedených náležitostí nebude uchádzač zaradený do výberového konania. ODPOVEDAŤ BUDEME LEN VYBRANÝM UCHÁDZAČOM.

www.diseven.sk

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 2233722  Datum zveřejnění: 24.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: dohodou