Obsluha terminálu sazka

D.L.I. s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Písecká 972, 326 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-09
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači ostatního zboží v prodejnách (52239)

Pracoviště a kontakty

Firma:D.L.I. s.r.o., IČ 25230883
Pracoviště:D.L.I. s.r.o. Olympie, Písecká 972/1, Černice, 326 00 Plzeň 26

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-12-09
Mzdové rozpětí:od 17000 do 21000 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dotace, možno i OZP
Pracovní náplň: obsluha terminálu Sazka, prodej loterijních her, losů, dobíjení tel. kreditů.
Provozovna je bezbariérová, přístup od MHD do provozovny je také bezbariérový, parkování u budovy. Samotné pracoviště je v prostoru o velikosti cca 5m2.
Potřeba zvládat nové produkty, příležitostně pružně reagovat na požadavky zákazníka. Pracovník je na směně sám. Možnost střídat pracovní pozice (stání - převážně, chůze a sed - příležitostně).

Pracovní úvazek dle domluvy (plný, zkrácený 20 nebo 30 hodin týdně)
Požaujeme uživatelskou znalost práce na PC, komunikační schopnosti
Nabízíme: odměnu za docházku/rok, příspěvek na penzijní připojištění.

Poslední změna:2016-12-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Plzeň

číslo volného místa: 11843240706

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity