Sales manager/ka

D3Soft s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Ocelářská 2969, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:D3Soft s.r.o., IČ 25900595
Pracoviště:D3Soft s.r.o.;, Ocelářská 2969/12, Vítkovice, 703 00 Ostrava 3

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pokud chcete obchodovat v oblasti informačních systémů, máte tu možnost v D3Softu. Ukážeme Vám všechno, co potřebuje perfektní a úspěšný obchodník – dostanete prostředky, prostor i zkušeného mentora. My budeme očekávat jen výsledky.

Náplň práce:
- Vyhledávání obchodních příležitostí
- Rozvíjení stávajících vazeb se zákazníky - Cross selling
- Řízení rozvoje vlastního produktu
- Kreativita, návrh nových řešení, netradiční nápady

Co nabízíme:
- Předání zkušeností a vedení přímo obchodním ředitelem
- Znalost a využití interního know-how
- Úspěch, který bude vykoupen dřinou a potem
- Tvrdá práce v týmovém duchu
- Půl roku standardní příjmy – pak nadstandard
- Standardní obchodní benefity (mobil, NB, služební vůz)

Co požadujeme
- Odhodlanost dosáhnout svého cíle – cílevědomost
- Pracovitost - obchod nekončí odchodem z práce
- Kreativitu a variabilnost v přístupu
- Příjemné a charismatické vystupování

Poslední změna:2016-08-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 10163270740

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání