Vývojov.technolog/technoložka

DAKO-CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Inženýři elektrotechnici a energetici technologové, normovači (21513)

Pracoviště a kontakty

Firma:DAKO-CZ, a.s., IČ 46505091
Pracoviště:Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 22000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, možnost pronájmu bytu
Podnikové stravování, restauračním způsobem
Dovolená navíc, 5 týdnů
Zvláštní prémie, dle kolektivní smlouvy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Budovatelů 323, Třemošnice
NÁPLŇ PRÁCE: návrh požadavků na nové stroje a zařízení, zpracování návratnosti nově navržených strojů, zařízení a výrobních pomůcek, spolupráce při vývoji a vytipování zkušebních stavů a montážních pomůcek na nové výrobky, zpracování nabídek na nové projekty, normování technologických operací, zodpovědnost za stanovení správných norem, řešení reklamací norem,
vypracování technologických postupů i návodek a provádění změn v technologické dokumentaci.
POŽADAVKY: SŠ vzdělání technického zaměření, široké znalosti v problematice strojírenské technologie a obrábění - praxe podmínkou, znalost normování prací, zodpovědnost při plnění pracovních úkolů a ŘP sk. "B".
NABÍZÍME: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérového růstu,
možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, kurzy práce na PC a další odborné vzdělávání),
práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a
ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Poslední změna:2017-03-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 11917850778

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou