Kontrolor/ka ve strojírenské výrobě

DAKO-CZ, a.s. (MPSV)

Místo práce
Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice, Okres Chrudim
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (75430)

Pracoviště a kontakty

Firma:DAKO-CZ, a.s., IČ 46505091
Pracoviště:Budovatelů 323, 538 43 Třemošnice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 18000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Ubytování, možnost pronájmu bytu
Podnikové stravování, restauračním způsobem
Dovolená navíc, 5 týdnů dovolené

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Třemošnice, Budovatelů 323.
Pracovní náplň: výstupní kontrola finálních výrobků, kontrola shody s výkresovou dokumentací a vizuální kontrola, zjišťování příčin interních neshod a navrhování nápravných opatření, posuzování reklamací, zjišťování příčin reklamací, spolupráce na optimalizaci technologických procesů vedoucích ke zvýšení kvality a zabezpečení dodržování systému jakosti.
Požadavky: vzdělání SŠ ve strojírenství nebo kvalitě popř. technický směr, zkušenost z výrobní firmy v oblasti kontroly kvality, schopnost číst technickou dokumentaci (výkresy, specifikace, test reporty), uživatelskou znalost Microsoft Office, samostatnost, aktivní přístup k práci, ochota učit se novým věcem, časová flexibilita, zodpovědnost a spolehlivost. Základní znalost anglického nebo německého jazyka - výhodou.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, možnost profesního a kariérního růstu, práce v otevřeném a přátelském pracovním prostředí, odpovídající finanční ohodnocení a ostatní zaměstnanecké výhody garantované v kolektivní smlouvě.
První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailem nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Chrudim

číslo volného místa: 12487500738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, základní znalost výhodou