Operátor/ka (obsluha lisu) Tachov - CZ

DANČ personální servis s.r.o.

Miesto práce
Tachov, Okres Tachov
Termín nástupu
25.04.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha lisu na výrobnej linke,práca v automobilovom priemysle (koberce,čalunenia)práca pre mužov obsluha lisu, ženy - dočisťovanie a finalné úprávy výrobkov, mzda od 65,- Kč/hod. po zapracovaní 75,- Kč/hod,4 zmenná prevádzka 12 hod. zmeny + možnosť nadčasov počas voľna,ubytovanie zdarma ,Nástup 25.4.2014.ODCHOD AUTOBUSU ZDARMA z: KOŠICE,ROŽŇAVA,R.SOBOTA,LUČENEC,ZVOLEN,PRIEVIDZA,TRENČIN

doprava do zamestnania zdarma
ubytovanie zdarma
týždenné zálohy
prvá záloha po odpracovani 3 zmien

v prípade zaujmu je potrebná registrácia na tel. 0915 204 007

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

vyznamný vyrobca kobercov a čalunení pre Automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

prax v automobilov priemysle vyhodov
ochota pracovať 12 hod. zmeny
dobry zdravotný stav

DANČ personal services je pracovná a personálna spoločnosť, pôsobiaca na českom a slovenskom trhu viac ako 19 rokov.

DANČ personal services je stabilná spoločnosť, ktorá v rámci stratégie neustáleho organického rastu v regióne buduje svoje meno v rámci Čiech, Slovenska a Nemecka. Sme známi našou profesionalitou, rýchlosťou reakcie, nasadením a odhodlaním doručiť klientovi požadovaný servis a tým mu pomôcť v raste a podpore jeho obchodnej stratégie. Práve z toho dôvodu je DANČ personal services preferovaným dodávateľom personálnych služieb pre množstvo spoločností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1635921  Datum zveřejnění: 1.4.2014