Operátor výroby v automobilovom priemysle

DANČ personální servis s.r.o.

Miesto práce
Slovanská Alej 30, Plzeň, Okres Písek
Termín nástupu
15.05.2015
Mzdové podmienky (brutto)
700 - 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nástup ihned
- Miesto vykonu práce – Písek
- Práca na montažnej linky
- Obsluha automatických a poloautomatických montážnych liniek
- Lisovanie a vyroba komponentov
- Finálna kontrola výrobkov

Ponúkame :
- Hodinova mzda 100 Kč/hod v čistom
- Ubytovanie zabezpečené
- Týždenné zálohy
- Práca v 3-zmennej prevádzke
- MOŽNOST PRÁCE NADČAS

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významný výrobca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Predchádzajúca skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle výhodou
- Manuálnu zručnosť, flexibilitu, obratnosť

DANČ personal services je pracovná a personálna spoločnosť, pôsobiaca na českom a slovenskom trhu viac ako 19 rokov.

DANČ personal services je stabilná spoločnosť, ktorá v rámci stratégie neustáleho organického rastu v regióne buduje svoje meno v rámci Čiech, Slovenska a Nemecka. Sme známi našou profesionalitou, rýchlosťou reakcie, nasadením a odhodlaním doručiť klientovi požadovaný servis a tým mu pomôcť v raste a podpore jeho obchodnej stratégie. Práve z toho dôvodu je DANČ personal services preferovaným dodávateľom personálnych služieb pre množstvo spoločností.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 2109375  Datum zveřejnění: 14.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 700 - 1000 EUR/mesiac