Asistent/ka auditora a daňového poradce/kyně

Daně a audit s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Mariánské náměstí 480, 709 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Účetní auditoři (24112)

Pracoviště a kontakty

Firma:Daně a audit s.r.o., IČ 25353063
Pracoviště:Daně a audit s.r.o.;, Mariánské náměstí 480/5, 70900 Ostrava 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy vysokých škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Mariánské náměstí 480/5, 709 00 Ostrava-Mariánské Hory
V případě zájmu zašlete životopis na e-mail.

Náplň práce:
Příprava podkladů pro auditora a daňového poradce, aktivní účast při auditech a při daňovém poradenství, příprava analýz, kontrola účetnictví, kontrola inventur, komunikace s klientem, účast na inventurách zásob, vyhodnocení dotazníků k auditu, příprava a kompletace spisu auditora, kontrola daňově účinných a neúčinných nákladů, kontrola daňových odpisů, propočet přiznání k dani z příjmů právnických a fyzických osob, případně dalších daňových přiznání.

Požadavky:
Vzdělání ekonomického směru, znalost účetní a daňové problematiky, jazykové vybavení, praxe v oboru výhodou, řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, odborná školení, zaměstnání v prosperující stabilní společnosti, přátelský kolektiv.

Mzda + prémie dle výkonu.

Poslední změna:2017-05-10, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 12144540748

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Ekonomika - účetnictví a daňové evidence
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B