Obsluha přípravy surovin

Danisco Czech Republic, a.s. (MPSV)

Místo práce
Palackého 6, 503 03 Smiřice, Okres Hradec Králové
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
15000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků (81609)

Pracoviště a kontakty

Firma:Danisco Czech Republic, a.s., IČ 61858501
Pracoviště:Palackého 6, 503 03 Smiřice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Čtyřsměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 15000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:OBSLUHA PŘÍPRAVY SUROVIN
Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni na dělnickou pracovní pozici OBSLUHA PŘÍPRAVY SUROVIN do oddělení výroby surového pektinu, který/-á bude obsluhovat výrobní stroje a zařízení
- PP na dobu neurčitou, nástup 1. 12. 2016, nepřetržitý provoz (denní/noční, 24/7, 4 směny/12 hodin)
- Náplň práce: doplňování výrobních surovin, obsluha výrobních strojů a zařízení, případné opravy výrobních strojů a zařízení, dodržování technologických postupů a výrobních parametrů, odběr vzorků a měření kvality meziproduktů ve výrobě
- Požadujeme: min. vyučení v technickém oboru, praxe elektrikáře, platné osvědčení dle vyhlášky č. 50/78 Sb. a osvědčení na VZV výhodou, ŘP sk. B, pečlivost, svědomitost, samostatnost, spolehlivost, schopnost týmové spolupráce
- Nabízíme: zajímavou práci v příjemném prostředí a kolektivu, zázemí silné a stabilní mezinárodní společnosti, systém zaměstnaneckých benefitů
- V případě Vašeho zájmu zašlete do 16. prosince 2016 svůj životopis na e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-11-24, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 11764090743

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou