Operátor výroby

Danox Business a.s.

Místo práce
Plzeň - jih, Plzeň - město, Plzeň - sever, Okres Rokycany
plný úvazek
Termín nástupu
22.04.2015
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc, 100/hod. čistého

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do výrobního závodu hledáme spolehlivé, pracovité a svědomité operátory výroby.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME:
práci na HPP ve stabilní společnost
možnost ubytování
po odpracování 80ti hodin poskytujeme týdenní zálohy
100,-/hod čistého
20 dní dovolené
možnost získat každý měsíc výkonový příplatek až 3500 Kč

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte životopis na e-mail: [email protected] nebo kontaktujte p. Stanislava na tel. 605107704 či
osobně na adrese Korandova 14 (4. brána Škoda), Plzeň, každý pracovní den 8-16 hod

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní závod na součástky do automobilů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automotive

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2086584  Datum zveřejnění: 17.4.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 25000 Kč/měsíc, 100/hod. čistého