Svářeč ZK 135

Danox Business a.s.

Místo práce
Vítkovice, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2015
Mzdové podmínky (brutto)
Čistá mzda 115,-Kč/ hod, 120,- nad 200 hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování tenkých plechů - krátké sváry
Malosériová výroba

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Zaměstnání v zavedené firmě , v nové hale
- Pracovní smlouva na HPP
- Možnost výplaty zálohy na mzdu po 80-ti odpracovaných hodinách
- Ochranné pracovní pomůcky od druhého měsíce
- Dvousměnný provoz R/O , dle potřeby i noční, možnost přesčasů

Informace o náboru

Zájemci o pracovní místo nás mohou kontaktovat také osobně
na kontaktním pracovišti ve Frýdku-Místku , ul. Viléma Závady 3679,
pracovní doba od 8,00 - do 16, 00 / pondělí až pátek

Firma se nachází na okraji Vítkovic, dobré spojení vlakem i autobusem

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojírenská výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

strojírenství

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vyučen + platný svářečský průkaz
- Základní vzdělání + 2 roky praxe + platný svářečský průkaz
- Dobrá orientace ve výkresové dokumentaci
- Spolehlivost, odpovědnost, pracovní nasazení, schopnost týmové
práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2177432  Datum zveřejnění: 27.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Čistá mzda 115,-Kč/ hod, 120,- nad 200 hod.