Supervisor výroby oddělení podlahovin

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 1 2 Horní Počaply, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii (31225)

Pracoviště a kontakty

Firma:DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o., IČ 26203901
Pracoviště:Křivenice 1, 277 03 Horní Počaply

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Naše společnost je součástí mezinárodní skupiny, která působí v oblasti zpracování dřeva. Pro náš závod Danzer Bohemia - Dýhárna s.r.o., který se nachází nedaleko Mělníka, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici: Supervisor výroby oddělení podlahovin.

Náplň práce:
- Asistence vedoucímu výroby v rámci celého výrobního procesu podlahovin, ale i v ostatních oddělení výroby;
- Organizace práce dělníků, dohled nad kvalitou vyráběných podlahovin a dýhy, spolupráce s mistry;
- Postupné přebíraní vlastních úkolů a zodpovědností;
- Spolupráce s ostatními provozy a odděleními v závodě;

Požadujeme:
- VŠ se zaměřením na zpracování dřeva nebo SŠ s odpovídající praxí;
- Praxe v dřevozpracujícím průmyslu výhodou (u VŠ vzdělání i absolvent bez praxe);
- AJ nebo NJ na komunikativní úrovni;
- Schopnost samostatné a zodpovědné práce;
- Proaktivní přístup k řešení úkolů, schopnost dále se učit a rozvíjet;
- Flexibilita a odolnost vůči stresu.

Nabízíme:
- Kompletní zaučení na danou pozici v rámci několikaměsíčního tréninku – možnost vycestování na naši pobočku do Francie;
- Zázemí silné společnosti;
- Motivující finanční ohodnocení;
- 13. plat;
- Závodní stravování;
- Zajímavou a zodpovědnou práci;
- Nástup možný ihned.

Poslední změna:2016-09-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11471420791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou