Dělník ve skladu kulatiny

DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 277 03 Horní Počaply, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva (7521)

Pracoviště a kontakty

Firma:DANZER BOHEMIA-DÝHÁRNA s.r.o., IČ 26203901, http://www.danzer.com
Pracoviště:Křivenice 1, 277 03 Horní Počaply

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Danzer Bohemia – Dýhárna s.r.o. hledá do svého týmu šikovného pracovníka na pracoviště: sklad kulatiny.

Požadujeme:
- ochota pracovat venku za každého počasí – celoročně;
- proaktivní přístup, fyzická zdatnost; manuální zručnost;

Náplň práce:
- práce s motorovou pilou;
- ostatní práce spojené s chodem skladu kulatiny (úklid skladu aj.);
- možnost zaučení práce s pásovou pilou.
Nabízíme:
- Dotované závodní stravování;
- 13. plat;
- Příspěvek na penzijní připojištění, nebo do systému kafetéria;
- Pracovní a věrnostní odměny;
- Příspěvek při narození dítěte;
- Dovolená nad rámec zákoníku práce;
- Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
- Nástup ihned.

Poslední změna:2017-01-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Mělník

číslo volného místa: 11918670719

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou