Analytik a metodik pro informační systémy

dataPartner s.r.o. (MPSV)

Senovážné nám. 241, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-07
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (25120)

Pracoviště a kontakty

Firma:dataPartner s.r.o., IČ 25178636, http://www.datapartner.cz
Pracoviště:DataPartner s.r.o ., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-07
Mzdové rozpětí:od 25000 do 40000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, Za každou úspěšně realizovanou zakázku.

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:pracovní náplň:
•Podílení se na obchodních procesech a systémových analýzách,
•zavádění aplikací a procesů,
•uživatelská podpora
•participace na rozvoji SW (výrobních modulů)

Požadavky na nového člověka do našeho týmu:
•Minimálně 2 roky odborné praxe,
•VŠ nebo SŠ vzdělání - zaměření na IT výhodou,
•Dobré předpoklady pro tvorbu analytické a návrhové dokumentace k projektům,
•Znalosti z oblasti IT - zejména zkušenosti se správou a vývojem IS, MS Office,
•Komunikační schopnosti, dobré vystupování,
•Cizí jazyk EN/DE alespoň na střední úrovni,
•Časová flexibila, odpovědnost za svěřené projekty.
•Schopnost týmové i samostatné práce.
•Řidičský průkaz B, aktivní řidič.

Oceníme zkušenosti v:
•Integraci informačních systémů ve výrobě.
•Řízení projektů a vedení projektové. Dokumentace (metodika Prince2 výhodou)
•Péči o zákazníky - komunikace a řešení požadavků, školení uživatelů IS

Poslední změna:2016-11-08, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 10853990765

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, nebo NJ