Inženýr automatizace / programátor plc

dataPartner s.r.o. (MPSV)

Senovážné nám. 241, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení (31146)

Pracoviště a kontakty

Firma:dataPartner s.r.o., IČ 25178636, http://www.datapartner.cz
Pracoviště:DataPartner s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, Vyplácené po předání zakázky

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Podmínkou přijetí je:
o Vzdělání VŠ nebo VOŠ v oblasti elektrotechniky či automatizace,
o znalost některého typu PLC (Siemens, Wago, Eaton, Mitsubishi, ABB, apod.) a programovacích nástrojů (FBD, SFC, ST, apod.),
o zkušenosti s programováním PLC,
o schopnost realizace systému MaR nebo SKŘ podle projektu.

Oceníme:
o Schopnost tvorby projektové dokumentace, znalost systémů CAD nebo ePlan,
o znalosti HW komponent systémů,
o znalosti principů SCADA/HMI (In Touch, WinCC, Promotic aj),
o znalosti průmyslových komunikací (Profibus, Modbus, DeviceNET, apod.),
o schopnost komunikace v AJ nebo v NJ.

Ostatní podmínky:
o Praxe v oboru alespoň 2 roky na obdobné pozici,
o Řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:
o Zázemí stabilní české společnosti,
o pěkné pracovní prostředí v přátelském kolektivu,
o atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň v rámci HPP na dobu neurčitou,
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů),
o možnost profesního růstu, zvyšování a rozšiřování kvalifikace díky odborným školením,
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií,
o pružnou pracovní dobu,
o mimopracovní společné aktivity.

Mzda je v rozsahu od zkušební lhůty a prokázání potřebných znalostí, naroste po zapracování a s nabytou praxí následuje její další růst.

Poslední změna:2017-04-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9061010755

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní, alternativně