Programátor frontendu webových aplikací

dataPartner s.r.o. (MPSV)

Senovážné nám. 241, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:dataPartner s.r.o., IČ 25178636, http://www.datapartner.cz
Pracoviště:DataPartner s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, Po předání zakázky.

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náš úspěch stavíme na profesionalitě, flexibilitě a na dobrých vztazích v neformálním a přátelském pracovním kolektivu.
Pracovní náplň:
o Programování, vývoj
o návrhy řešení nebo jeho částí, datové modelování,
o příprava a implementace drobných i rozsáhlých projektů,
o interní testování a řešení chyb z testování i provozu,
o konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.

Podmínkou přijetí je:
o znalosti PHP, JavaScript,
o znalosti JQuery, CSS,
o znalosti principů transakční SQL databáze, OOP,
o praxe v programování alespoň 2 roky,
o z toho alespoň 1 rok programování frontendu,
o aktivní schopnost využívat verzovací nástroje jako např. GIT, CVS,
o flexibilita, odpovědnost, kreativita,
o schopnost samostatné i týmové práce.

Oceníme znalosti:
o Nette, Sencha ExtJS
o MS SQL, MySQL,
o XML, XSLT, UML,
o Web Services, REST/SOAP.

Nabízíme:
o Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň,
o motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů),
o zvyšování a rozšiřování znalostí a kvalifikace a profesního růstu díky odborným školením,
o pružnou pracovní dobu,
o práci na zajímavých projektech s využitím moderních technologií.

Nabídnutá mzda je v rozsahu od zkušební lhůty a prokázání znalostí až k růstu po zapracování. Předpokládá se její da

Poslední změna:2017-05-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 9577300724

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1) a Německý jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní
Němčina - Pasivní, alternativně