Samostatný vývojový pracovník sw

dataPartner s.r.o. (MPSV)

Senovážné nám. 241, 370 01 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 45000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:dataPartner s.r.o., IČ 25178636, http://www.datapartner.cz
Pracoviště:DataPartner s.r.o., Senovážné nám. 241/15, České Budějovice 6, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 45000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Zvláštní prémie, Za každý úspěšný projekt

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náš úspěch stavíme na profesionalitě, flexibilitě a na dobrých vztazích v neformálním a přátelském pracovním kolektivu.

Pracovní náplň:
• Návrh a vývoj SW do průmyslových aplikací nebo jejich částí,
• příprava a implementace SW projektů,
• interní testování a řešení chyb z testování i provozu,
• konzultace se zákazníkem při vývoji či řešení problémů v praxi.
Podmínkou přijetí je:
• Znalost programovacího jazyka C/C++ a/nebo C#,
• znalosti principů OOP,
• aktivní schopnost využívat některý verzovací nástroj, jako např. Git, CVS,
• časová flexibilita, odpovědnost, kreativita,
• schopnost samostatné i týmové práce.
Oceníme znalosti:
• STL, Boost,
• WPF,
• ASP.NET,
• znalosti principů transakční SQL databáze, MS SQL,
• XML, XSLT,
• UML,
• Web Services, REST/SOAP.
Nabízíme:
• Atraktivní a dlouhodobě perspektivní pracovní náplň na zajímavých projektech,
• motivující ohodnocení (fixní mzda + výkonnostní složka + odměny z projektů),
• možnost profesního růstu díky školení, rozšiřování znalostí a kvalifikace,
• pružnou pracovní dobu,
• práci s využitím moderních technologií.

Nabídnutá mzda je v rozsahu od zkušební lhůty a prokázání znalostí až k růstu po zapracování.
Předpokládá se další růst mzdy, podle výkonnosti.

Poslední změna:2017-05-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11866620713

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Pasivní, minimální úroveň