Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz

DATIX, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
602 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-10
Mzdové podmínky (brutto)
18800 - 22400 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní technici elektronici (31149)

Pracoviště a kontakty

Firma:DATIX, spol. s r.o., IČ 60736747
Pracoviště:DATIX, spol. s r.o. - Brno, Brno-město, 602 00 Brno 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-10-10
Mzdové rozpětí:od 18800 do 22400 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu [email protected]
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.
Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

NÁPLŇ PRÁCE
pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další
práce na PC a na internetu
pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45

NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
práce s nejnovějším SW i HW vybavením
příjemné pracovní prostředí na centrále společnosti Brno - Žabovřesky, následně během cca dvou měsíců stěhování do nového servisního centra Brno - Královo pole
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
motivující finanční ohodnocení
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
plat 18.800,-Kč - 22.400,-Kč hrubého, vše se odvíjí od Vaší zručnosti
zaškolení

POŽADUJEME
manuální zručnost, pečlivost
minimálně základní znalost technické Angličtiny
znalost práce na PC na vynikající úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
chuť pracovat a učit se novým věcem
zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou

Poslední změna:2016-10-07, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 11541620758

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou