Technik/čka oprav mobilních telefonů - www.mobilprovas.cz

DATIX s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dragounská 2529, 350 02 Cheb, Okres Cheb
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-29
Mzdové podmínky (brutto)
21700 - 24500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (31199)

Pracoviště a kontakty

Firma:DATIX s.r.o., IČ 60736747
Pracoviště:DATIX s.r.o. -002, OC Dragoun, Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-11-29
Mzdové rozpětí:od 21700 do 24500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: areál OC Dragoun (prodejna "Mobilprovas"), Dragounská 2529/6, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Mzdové ohodnocení: mzda 21.700,- Kč až 24.500,- Kč (vše se odvíjí od Vaší zručnosti). Vhodné i pro absolventy. Pracovní doba: Po-Pá 9:00-18:00 h. Náplň práce: pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek (Nokia, Samsung, LG, Sony Ericsson, Apple, HTC, Blackberry aj.), práce na PC a na internetu. Požadujeme: manuální zručnost, pečlivost, min. základní znalost technické AJ, znalost práce na PC na vynikající úrovni, optimismus, morální a trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, chuť pracovat, chuť učit se novým věcem, zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou. Nabízíme: zázemí stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, práce s nejnovějším SW i HW vybavením, příjemné pracovní prostředí, možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci, motivující finanční ohodnocení, zajímavá a dobře ohodnocená práce. Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem (v případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte výhradně e-mailem na [email protected]; na e-mail prosím zašlete strukturovaný životopis s fotkou spolu s průvodním dopisem v českém jazyce; pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor).

Poslední změna:2016-11-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Cheb

číslo volného místa: 11097280733

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou