Pracovník, pracovnice skladu - www.mobilprovas.cz - datix s.r.o.

DATIX, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
Košinova 3113, 612 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
18800 - 21500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní skladníci (93331)

Pracoviště a kontakty

Firma:DATIX, spol. s r.o., IČ 60736747
Pracoviště:DATIX, spol. s r.o. - Brno, Košinova 3113/93, Královo Pole, 612 00 Brno 12

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 18800 do 21500 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu [email protected]
Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce. Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor. Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

NÁPLŇ PRÁCE
vychystávání objednávek, expedice zboží na prodejny
kontrola kvality přijímaného zboží, štítkování, příjem
příjem skladových dokladů včetně fyzické kontroly zboží
práce s vnitropodnikovým systémem
spolupráce s kolegy
pracovní doba Po-Pá 8:00 - 17:00 s hodinovou odchylkou (7-16)
NABÍZÍME
zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti
příjemné čisté (kancelářské) pracovní prostředí na centrále společnosti Brno - Žabovřesky
možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
zajímavá a dobře ohodnocená práce
možnost nástupu IHNED
plat až 20.300,-Kč, nástupní plat 18.000,-Kč
POŽADUJEME
dobré komunikační schopnosti
znalost práce na PC na dobré úrovni
optimismus, morální a trestní bezúhonnost
spolehlivost a zodpovědnost
schopnost pracovat bez chyb, rozeznat produkty z firemního portfolia
chuť pracovat a učit se novým věcem
řidičský průkaz sk. B

Poslední změna:2017-05-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12676820779

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B