Technolog / Aplikační technik CNC obrábění - Společně na cestě k úspěchu - Přidej se k nám!

DATRON TECHNOLOGY, s.r.o.

Brno, případně Detva, Banskobystrický kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.07.2015 nebo dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 33000 Kč/měsíc, dohodou, základ + bonusová složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš nový zaměstnanec by měl být schopen na základě požadavků potenciálního i existujícího zákazníka vypracovat výrobní postup, technologii a NC program pro výrobu vzorky na frézovacím CNC stroji.
Jeho úkolem bude také podpora stávajících zákazníků společnosti DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. v oblasti technologického poradenství a také v oblasti podpory prodeje nástrojů v České a Slovenské republice (CAM programování, volba řezných podmínek, volba nástroje, způsobu upnutí a pod.).
Místo výkonu práce v bude:
Brno pro Českou republiku
Detva pro Slovenskou republiku

Náš nový kolega by měl již mít zkušenosti z oblasti CNC frézování a oblasti CAD/CAM.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Aby mohl náš nový kolega plnit své úkoly, nabídneme mu:
- zajímavý plat, s podílem na výsledcích společnosti
- HPP
- firemní vozidlo
- firemní telefon
- notebook
- pravidelné školení v německé centrále
- rozmanitou práci u lídra segmentu na trhu

Samozřejmostí je vstupní školení v naší mateřské společnosti v Německu a také v pobočce ve Slovenské republice.

Informace o náboru

Požadované dokumenty:
- CV v němčině nebo angličtině
- CV v českém nebo slovenském jazyce

Po vyhodnocení životopisů obdrží kandidát informace o (ne)pozvání na osobní pohovor, který bude organizován v Detve nebo v Brně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Strojírenství, aplikační technik + poradenství pro prodej nástrojů

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Autodesk Inventor - Základy
SolidWorks - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- min. SŠ/SOU vzdělání technického zaměření
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- zkušenosti v oblasti CNC obrábění
- znalost práce v CAD/CAM systému
- zručnost, komunikativnost
- samostatnost a spolehlivost
- proklientský přístup a příjemné vystupování
- ŘP skupiny B
- ochotu cestovat, flexibilitu

Těšíme se na řádného, spravedlivého a loajálního kolegu, který zapadne do našeho mladého kolektivu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. působí na trhu České a Slovenské republiky již od roku 1995. Zabývá se především dodávkami frézovacích a nanášecích CNC systémů jako i prodejem frézovacích nástrojů a poprodejní podporou zákazníků.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 1945628  Datum zveřejnění: 6.5.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 33000 Kč/měsíc, dohodou, základ + bonusová složka