Servisní technik CNC strojů

DATRON TECHNOLOGY, s.r.o.

Místo práce
Brno, Detva, Okres Detva, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, živnost
Termín nástupu
01.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 30000 Kč/měsíc, dle dohody a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náš nový kolega bude podporovat servisní tým v oblasti HSC frézovacích CNC strojů umístněných u našich zákazníků v České a Slovenské republice.

Jeho úkolem bude poskytovat našim zákazníkům:
- servis CNC obráběcích strojů u zákazníků (střední i velké opravy)
- modernizace strojů
- zajišťování náhradních dílů
- administrativní činnosti
- komunikace s kolegy v servisním týmu.

Tato činnost je nepravidelně spojena s intenzivním cestováním.
Místem výkonu práce bude celá Česká republika a Slovensko, kancelář bude umístěna v Brně nebo v Detve .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Aby mohl náš nový kolega plnit své úkoly, nabídneme mu:
- zajímavý plat
- HPP
- firemní vozidlo
- firemní telefon
- notebook
- pravidelné školení v německé centrále
- rozmanitou práci u lídra segmentu na trhu

Samozřejmostí je vstupní školení v naší mateřské společnosti v Německu a také v pobočce ve Slovenské republice.

Informace o náboru

Požadované dokumenty:
- CV v němčině nebo angličtině
- CV v českém nebo slovenském jazyce

Soutěž má dvě kola.
Po vyhodnocení životopisů bude organizován osobní pohovor s vybranými kandidáty.

Ve druhém kole se uskuteční webové spojení s vedením společnosti DATRON TECHNOLOGY sro ze Slovenska a zaměstnanci DATRON AG z Německa.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
- min. SŠ/SOU vzdělání technického zaměření
- komunikativní znalost NJ nebo AJ
- zkušenosti s náročnou údržbou a servisem CNC strojů výhodou
- zručnost, komunikativnost
- samostatnost a spolehlivost
- proklientský přístup a příjemné vystupování
- ŘP skupiny B
- ochotu cestovat, flexibilitu

Těšíme se na řádného spravedlivého a loajálního kolegu, který zapadne do našeho mladého kolektivu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

DATRON-TECHNOLOGY s.r.o. působí na trhu České a Slovenské republiky již od roku 1995. Zabývá se především dodávkami frézovacích a nanášecích CNC systémů jako i prodejem frézovacích nástrojů a poprodejní podporou zákazníků.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 2359568  Datum zveřejnění: 28.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 30000 Kč/měsíc, dle dohody a zkušeností