Asistentka vývojového oddělení

DAWELL CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Valchařská 24, 614 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Odborní asistenti v administrativě (33431)

Pracoviště a kontakty

Firma:DAWELL CZ s.r.o., IČ 29378362
Pracoviště:DAWELL CZ s.r.o. - prac. Brno, Valchařská 24/36, Husovice, 614 00 Brno 14

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:První kontakt e-mailem: [email protected]
Náplň práce:
zajištění chodu kanceláře a vedení administrativy vývojového oddělení
plánování a organizace porad, úkolů (zápisy, zajištění podkladů, občerstvení atd.)
komunikace s dodavateli (cenové nabídky, objednávky)
zpracování a evidence poptávek, objednávek
spolupráce na projektech (tvorba a formátování návodů, dokumentace)
Očekáváme:
SŠ vzdělání ekonomického nebo elektrotechnického směru
dobrá znalost práce s PC, zejména MS Office (Word, Excel, Outlook)
výhodou znalost programu Corel Draw, či jiných programů na zpracování grafiky a propagačních textů či návodů
samostatnost, pečlivost a schopnost logického uvažování se smyslem pro detail
dobré komunikační a organizační schopnosti
aktivní přístup a ochota se učit nové věci
Nabízíme:
zajímavou a různorodou práci v příjemném týmu
možnost odborného rozvoje a zázemí úspěšné společnosti
odpovídající finanční ohodnocení
pružnou pracovní dobu a zaměstnanecké výhody
možnost nástupu březen 2017, resp. dle dohody
pracoviště Brno, Valchařská

Poslední změna:2017-02-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Brno-město

číslo volného místa: 12088920754

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou