Pracovník zakládacího dopravníku - navěšování

DBS-Die Besten Service (MPSV)

Místo práce
Černoleská 2326, 256 01 Benešov, Okres Benešov
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:DBS-Die Besten Service, IČ 26729598
Pracoviště:DBS-Die Besten Service., Černoleská 2326, 256 01 Benešov u Prahy

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracoviště Benešov
Navěšování zboží na galvanické lince. Požadujeme: manuální zručnost, zájem o práci, spolehlivost. Nabízíme: zázemí stabilní společnosti, dobré finanční ohodnocení s možností dalšího růstu, firemní benefity.ližší informace Vám ráda předá Mgr. Jitka Marková, tel.: 778 746 757. Na Vaše životopisy se těšíme na e-mailové adrese: [email protected].
Kontaktujte telefonem nebo e- mailem. S doporučenkou posílat za paní Markovou do Bystřice, Dr. E. Beneše 137.

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Benešov

číslo volného místa: 12494310720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity