Koordinátor výroby

DCD IDEAL spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 783 24 Slavětín, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-05-30
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:DCD IDEAL spol. s r.o., IČ 47217022
Pracoviště:DCD IDEAL spol. s r.o., závod Slavětín, Slavětín 1, 783 24 Slavětín u Litovle

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-05-30
Mzdové rozpětí:od 25000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Slavětín č.p. 1.
Náplň práce: plánování a organizace výroby; řízení pracovníků a jejich plánování do směn; zodpovědnost za plynulý chod výroby, produktivitu a dodržování kvality; zodpovědnost za plnění stanovených úkolů; zajišťování bezpečnosti a zdravotní nezávadnosti práce; úzká denní spolupráce s oddělením logistiky a údržby; podřízenost vedoucímu závodu.
Požadujeme: SŠ / SOU vzdělání; zkušenosti s řízením pracovního kolektivu výhodou; znalost práce na PC podmínkou - MS Office uživatelsky, znalost IS Helios Orange - výhodou; ochotu učit se něco nového; schopnost práce pod tlakem, výraznou časovou flexibilitu (silná sezónnost); spolehlivost, komunikativnost, schopnost týmové práce a zodpovědnost; samostatnost, schopnost rozhodování a analytické myšlení
Nabízíme: zaučení a vedení zkušenými kolegy; odpovídající mzdové ohodnocení (25.000 - 28.000,- Kč); mobilní telefon, notebook; stravenky; mimořádné odměny vázané na výsledky firmy; vzdělávací kurzy, školení. Nástup možný ihned.
První kontakt POUZE mailem nebo telefonicky od 7:00 do 14:00 hod.

Poslední změna:2016-05-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10451050728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou