Realizátor zakázek s nj

DCD IDEAL spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
88, 373 64 Dynín, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2017-01-24
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Všeobecní administrativní pracovníci (41100)

Pracoviště a kontakty

Firma:DCD IDEAL spol. s r.o., IČ 47217022, http://www.dcd-ideal.cz
Pracoviště:Dynín 88, 373 64 Dynín

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2017-01-24
Mzdové rozpětí:od 20000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Do našeho týmu v odd. logistiky hledáme vhodného kandidáta na pozici realizátor zakázek s NJ.
Popis pozice: odpovídá za bezchybnou a včasnou realizaci všech svěřených zakázek od jejich přijetí, kompletní logistiku, po fakturaci; provádí samostatně logistický proces řízení zakázek ve svěřených zahraničních regionech (Rakousko a Německo), vč. objednávání dopravy a plánování tras i vykládek; je klíčovou osobou pro zahraničního zákazníka uvnitř firmy, zajišťuje kompletní zákaznický servis (denní komunikace v němčině); úzce komunikuje s ostatními členy týmu uvnitř firmy, s obchodním oddělením a výrobou; poptává dílčí služby uvnitř firmy (výroba, nákup, fakturace) a tyto služby ve vztahu ke svěřeným zakázkám kontroluje
Požadujeme: min. SŠ vzdělání; velmi dobrou znalost NJ slovem i písmem (denní komunikace po telefonu, e-mailem); smysl pro týmovou práci, výborné organizační schopnosti, výraznou flexibilitu v čase v závislosti na sezónnosti (sektor stavebnictví), samostatnost, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, loajalitu, ochotu učit se novým věcem; odolnost proti stresu, schopnost práce pod tlakem, asertivitu; znalost práce na PC, MS Office (Outlook, Excel, IS Helios výhodou), internet; zkušenost s dopravním dispečinkem výhodou
Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení ; pružnou pracovní dobu, 4 týdny dovolené, firemní benefity - stravenky, služební mobilní telefon.
Nástup dle dohody.
V případě Vašeho zájmu nám, prosím, zašlete Váš životopis a motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Poslední změna:2017-01-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 12050960774

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou