Specialista pro výběr pohledávek

De Vries Justitia, s.r.o.

Místo práce
Na poříčí 1047/26, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.08.2016
Mzdové podmínky (brutto)
18500 - 23500

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce v centru Prahy v příjemném kolektivu na hlavní pracovní poměr spočívající ve vymáhání dluhů prostřednictvím telefonátů, e-mailů a dopisů, s možností kariérního růstu do právního oddělení nebo backofficu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zaškolení plat 21 500kč + firemní benefity (stravenky, firemní akce, násobení bonusů pro nejlepší zaměstnance měsíce), pracovní doba 8h/den (30min přestávka je v rámci pracovní doby), 25% příplatek za přesčas a 75% příplatek za práci o víkendu.

Informace o náboru

Vaše CV zasílejte na [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Vymáhání pohledávek

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme pouze vážné zájemce! Nutnost znalosti práce s PC, výborná znalost českého nebo slovenského jazyka, komunikativnost, schopnost rychle reagovat, zkušenosti výhodou nicméně ne podmínkou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zavedená inkasní společnost s několikaletou praxí v řešení spotřebitelských pohledávek. Můžeme se pochlubit dlouhodobými a prokazatelnými úspěchy při poskytování služeb různým nebankovním finančním společnostem napříč Evropou. Naše řešení jsou efektivní a vždy dosahujeme těch nejlepších výsledků.
Hlavní činností De Vries Justitia je vymáhání pohledávek ze spotřebitelských úvěrů a to je to, co umíme nejlépe. My věříme, že jsou to naši lidé, kdo má největší význam pro naše výsledky. Klademe důraz na kvalitu telefonních hovorů, pečlivě nastavujeme upomínkové dopisy a SMS upomínky a zaujímáme vstřícný ale důsledný přístup při řešení pohledávek.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 2675255  Datum zveřejnění: 4.8.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 18500 - 23500