Asistent/ka

Děcka z Česka s.r.o. (MPSV)

Místo práce
nábřeží Závodu míru 2740, 530 02 Pardubice, Okres Pardubice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
2014-10-01
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace (33439)

Pracoviště a kontakty

Firma:Děcka z Česka s.r.o., IČ 02848660
Pracoviště:Děcka z Česka s.r.o. - pracoviště Pardubice, nábřeží Závodu míru 2740, Zelené Předměstí, 530 02 Pardubice 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný nebo zkrácený
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-10-01
Mzdové rozpětí:od 10000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Nástup možný po dohodě IHNED.
Do nově otevřeného Centra pro slaďování rodinného a pracovního života Děcka z Česka hledáme kolegyni/kolegu na pozici ASISTENT/KA - RECEPČNÍ.
Náplň práce:
- Vyřizování veškeré administrativy spojené s chodem centra
- Péče o klienty centra
- Komplexní zajištění chodu centra
Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání
- Zkušenosti s administrativní prací
- Samostatnost, proaktivita
- skvělý klientský přístup
Nabízíme:
- Práci v pěkném pracovním prostředí v centru Pardubic
- Nadstandardní možnost seberealizace
- Přátelský, respektující kolektiv
- V případě kvalitního pracovního přístupu jistotu dlouhodobé spolupráce
- Možnost časově flexibilní formy pracovního vztahu

Svůj životopis společně s motivačním dopisem zašlete na adresu [email protected].

Poslední změna:2014-09-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Pardubice

číslo volného místa: 7860370751

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou