Prodavač/-ka prodejna v plzni

decoDoma, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Bezručova 184, 301 00 Plzeň, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků (52233)

Pracoviště a kontakty

Firma:decoDoma, s.r.o., IČ 24265403
Pracoviště:DecoDoma, s.r.o. - Prodejna Plzeň, Bezručova 184/29, Vnitřní Město, 301 00 Plzeň 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 16000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:PRODAVAČ/-KA

Společnost Decodoma provozuje internetový obchod s trendy, životním stylem a doplňky do domácnosti. Máme originální nápady na dárky pro každou příležitost a také kamenné obchody s napínacími potahy italské a španělské výroby.

Rádi bychom do našeho kolektivu na prodejně v Plzni přijali nového prodavače nebo prodavačku. Pokud máte praxi v prodeji na kamenné prodejně a hledáte seriózní nabídku práce, zašlete nám váš životopis. Těšíme se na vás.

Náplň práce:
- aktivní péče o zákazníky na prodejně
- práce na prodejně, zejména pak prodej sortimentu a zboží
- práce na pokladně a v prodejním systému
- další činnosti související s prodejem

Požadujeme:
- vzdělání vyučen/a
- praxi na obdobné pozici podmínkou
- zájem o sortiment potahů, matrací nebo koberců a našeho dalšího sortimentu
- proaktivní a vstřícný přístup k obsluze zákazníků
- dobré vystupování a spolehlivost

Nabízíme:
- jistotu práce v seriózní společnosti
- dobré platové ohodnocení
- místo výkonu práce – Plzeň
- benefity naší společnosti

Poslední změna:2017-01-26, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Hradec Králové

číslo volného místa: 12051480791

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou