Prodavač/-ka Deichmann-obuv Jindřichův Hradec

DEICHMANN-OBUV s.r.o.

Místo práce
Okres Jindřichův Hradec
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Největší evropský prodejce obuvi Deichmann-obuv hledá do svého týmu v Jindřichově Hradci prodavače/-ku zkrácený pracovní úvazek min. 10 hod./týdně a dobu určitou (zástup za mateřskou/rodičovskou dovolenou).

Náplň práce:
• proaktivní prodej, zákaznický servis, práce se zbožím, péče o prodejnu
• plnění stanovených cílů prodejny
• účast na poradách a školeních, znalost produktů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• zázemí silné a stabilní společnosti
• možnost seberealizace a kariérního růstu
• 13,5 platů, zaměstnanecké slevy, motivační program + bonusy
• 5 týdnů dovolené
• vstupní zaškolení a pravidelná školení
• příjemné pracovní prostředí
• pracovní smlouva na dobu určitou
• nástup možný ihned

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• příjemné vystupování a pozitivní vztah k prodeji
• výborné komunikační schopnosti a vstřícný přístup k zákazníkům
• zkušenost s prodejem a obsluhou zákazníků výhodou
• časovou flexibilitu (práce i o víkendu), ochotu učit se novým věcem
• samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost a vysoké pracovní nasazení
• odolnost vůči stresu a schopnost rychle rozhodovat
• dobrou fyzickou kondici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Módní obuv pro všechny věkové kategorie.
ID: 2078734  Datum zveřejnění: 13.4.2015