Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Obchodní zástupce - automatické dveřní systémy

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informace o pracovním místě
Místo práce
Česká republika
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
- Oslovování a vyhledávání nových zákazníků v oblasti automatických dveřních systémů
- Příprava podkladů pro jednání se zákazníky a zpracování cenové nabídky
- Technické školení a poradenská činnost
- Řešení obchodně technických záležitostí a problémů
- Pravidelná analýza trhu a konkurence
- Reporting
Jiné výhody
- Motivující platové ohodnocení
- Zázemí stabilní zahraniční společnosti
- Samostatná pozice s možností realizace
- Zaměstnanecké benefity
- Mobilní telefon, notebook, služební automobil
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis emailom prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára. Po zaslaní Vášho životopisu Vám bude obratom doručená automatická odpoveď o prijatí Vašej e-mailovej správy.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Vo svojom e-maily prosím uveďte: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s. r. o., so sídlom Panónska cesta 47, 851 04 Bratislava podľa zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Společnost nabízí stavební celoobvodové kování všech typů a funkcí

Hlavní oblast působení klienta
Jiné obchodní činnosti
Požadavky na zaměstnance
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
technické, stavební, strojírenské
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - mírně pokročilý nebo Němčina - mírně pokročilý
Řidičský průkaz
B
Osobnostní předpoklady a dovednosti
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru
- Zkušenosti s obchodní a technicko-poradenskou činností
- Výhodou je znalost problematiky - stavební kování
- Orientace a čtení technické dokumentace
- Komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- Samostatnost, flexibilita, schopnost práce pod stresem
- Výborné komunikativní a vyjednávací schopnosti
- Řidičský průkaz sk. B
Inzerující společnost
Stručná charakteristika společnosti
Personálně-poradenská společnost
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Türkova 1001/9 Zobrazit na mapě
149 01 Praha 4
http://www.dekra.sk, http://www.dekra-arbeit.hu

Kontaktní osoba: DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Fax: +420 239 017 545
E-mail: poslat životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce