Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

CISCO Network Specialist s AJ!

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Informace o pracovním místě
Místo práce
Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti
Zajímají Vás síťové technologie CISCO?

Vyhovuje Vám místo racoviště v Brně?

Pro našeho významného klienta, mezinárodní společnost působící v oblasti telekomunikace a IT podpory, hledáme zkušené uchazeče v oblasti síťových technologií CISCO:

Network Specialist 1st level

Network Specialist 2nd level

Network specialist 3rd level

CISCO manažerské pozice a další
Jiné výhody
5 týdnů dovolené
Stravenky
Nadstandardní finanční ohodnocení
Prostor pro horizontální i vertikální profesní růst
Jazykové i další odborné kurzy zdarma + uhrazení certifikátů
Po odpracovaných 6 měsících proplácení 90% mzdy během práceneschopnosti
Proplácení přesčasů, příplatky za práci ve svátek, v noci i večer
Team-buildingové aktivity pro zaměstnance
Zázemí stabilní mezinárodní společnost
Možnost využití moderních IT technologií
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Informace o náboru
V prípade záujmu o nami inzerovanú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis emailom prostredníctvom nižšie uvedeného online formulára. Po zaslaní Vášho životopisu Vám bude obratom doručená automatická odpoveď o prijatí Vašej e-mailovej správy.

Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Vo svojom e-maily prosím uveďte: Týmto udeľujem súhlas so spracovaním mojich osobných údajov spoločnosti DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s. r. o., so sídlom Panónska cesta 47, 851 04 Bratislava podľa zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.
Tuto pozici obsazujeme pro našeho klienta
Mezinárodní společnost působící v oblasti telekomunikace a IT podpory

Hlavní oblast působení klienta
Informační technologie
Požadavky na zaměstnance
Požadované vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Zaměření, obor:
IT
Znalosti
Jazykové znalosti:
Angličtina - aktivní
Pozice je vhodná pro absolventa
Ano
Osobnostní předpoklady a dovednosti
Komunikativní znalost Aj (+ další jazyky výhodou)
SŠ/VŠ s technickým zaměřením
Zkušenosti s Cisco technologiemi
Motivovaný kandidát s komunikativními schopnostmi a orientací na zákazníka
Certifikát CCNA nebo CCNP velká výhoda!!!
Inzerující společnost
Stručná charakteristika společnosti
Personálně-poradenská společnost
Hlavní oblast působení společnosti
Personální poradenství, zprostředkování práce a studijních pobytů
Adresa
DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Türkova 1001/9 Zobrazit na mapě
149 01 Praha 4
http://www.dekra.sk, http://www.dekra-arbeit.hu

Kontaktní osoba: DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o.
Fax: +420 239 017 545
E-mail: poslat životopis
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce