Mistr ve výrobě

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Okres Hodonín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta - firmu, zabývající se výrobou vodohospodářských zařízení a montáží technologických celků - sháníme vhodné kandidáty na pozici Mistr ve výrobě.

- vyučení/praxi v oboru
- znalost výroby zámečnických konstrukcí a potrubních systémů z černé oceli a nerez materiálů
- svářecí průkaz na CO2 a Tig pokud možno s úřední zkouškou
- schopnost řízení skupiny dvou až pěti pracovníků při výrobě na dílně a při montážích
- praktické myšlení, spolehlivost, časovou flexibilitu
- znalost čtení výrobní a projektové dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zaměstnání u zavedené firmy
- příspěvek na ubytování - možnost ubytování v blízkosti
- zabezpečené stravování v objektu
- fixní složka platu + bonusy za dokončené zakázky a nadčasy
- nástup ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Zabýváme se výrobou vodohospodářských zařízení a montáží technologických celků.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1800676  Datum zveřejnění: 16.7.2014