Project manager s kontakty (HR business)

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
působnost celá ČR, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou dle uskutečněného byznysu.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kromě všude uváděného standardu:

- Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Sledování aktivit konkurence
- Reportování + vedení příslušné administrativy

Především získání strategických klientů, starost o ně
+ v případě zájmu i spolurealizace projektů v oblasti kompletních personálních služeb (recruit/leasing).

Je to pozice pro člověka s dobrými kontakty, který hledá příležitost rozvinout je v zázemí stabilní a otevřené společnosti.
Je zde možnost prosadit své myšlenky, vést své obchodní případy spolu s country managerem společnosti.

Pro osobu, která umí přivést klienty a zapojit struktury firmy do péče o klienta.
Pro osobu s kontakty na lidi v HR strukturách.

K pozici nenáleží fixní mzda.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Samostatná a zajímavá práce na plný úvazek
- Provize z obchodní činnosti
- Pružná pracovní doba
- Stabilní zázemí mezinárodní společnosti
- Práce v dynamickém kolektivu

Je to ojedinělá možnost realizovat ,,vlastní podnikání" s velkou podporou mateřské společnosti.

Samostatne pracovat, realizovat se, vydělat si.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Německá personální agentura

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Kontakty na klienty!

Budeme rádi, pokud jsi také člověk nápaditý, otevřený, pozitivní.
Zbytek si probereme na pohovoru.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1804232  Datum zveřejnění: 16.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou dle uskutečněného byznysu.