Obchodně-technický zástupce elektro-instalační materiál

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Okres Mladá Boleslav, Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Aktuálně vyhlašujeme výběrové řízení na obchodně-technickou pozici v oblasti prodeje elektroinstalačního materiálu.

V současné době hledáme kandidáty do Mladé Boleslavy a do Třince.

Pozice je vhodná pro zkušené obchodníky v oboru i juniory s technickým myšlením a tahem na branku v oblasti obchodu.

Náplň práce:
- Navazování a rozvíjení vztahů s obchodními partnery
- Péče o stávající zákazníky
- Zpracování nabídek, uzavírání smluv
- Odpovědnost za obchodní výsledky ve svěřeném regionu
- Pravidelný reporting o obchodní činnosti

Aktuálně obsazujeme:
pozice pro Moravskoslezský kraj (Třinec a okolí)
pozice pro Středočeský kraj (Mladá Boleslav a okolí)

Požadujeme:
- Vzdělání v oblasti elektrotechniky
- Obchodní zkušenosti s prodejem elektorinstalace výhodou
- Orientace v oblasti elektro – silnoproud, slaboproud výhodou
- Výborné komunikační dovednosti
- Obchodní talent, orientace na cíl, samostatnost a cílevědomost
- Schopnost navázat dlouhodobý vztah se zákazníkem, vytrvalost
- Aktivnita, pozitivní myšlení, flexibilita
- ŘP sk.B - aktivní řidič

Nabízíme:
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Možnost karierního růstu
- Množství zaměstnaneckých benefitů
- Odpovídající finanční ohodnocení

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

prodej elektroinstalačního materiálu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1848051  Datum zveřejnění: 28.1.2015