Vedoucí provozně – technického úseku

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Praha, Praha - východ, Praha - západ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:

- zajišťuje technickou správu nemovitého majetku, včetně koordinace technicko-hospodářského provozu
- zajišťuje provozuschopnost, opravy a údržbu provozních zařízení, včetně jejich efektivního využívání a návrhů na vyřazení nebo prodej
- organizuje, řídí a kontroluje činnost zaměstnanců provozně-technického úseku
- zpracovává návrhy na zajištění správy, údržby a oprav majetku a odpovídá za jejich realizaci
- zpracovává analýzy stavu spravovaného majetku včetně motorových vozidel a předkládá návrhy na jeho obměnu a renovaci
- zpracovává návrhy smluv z provozně-technické oblasti, zejména dodavatelské z hlediska údržby a oprav, sleduje jejich plnění
- zpracovává podklady pro rozbory hospodaření organizace za provozně-technický úsek
- zajišťuje plnění povinností zaměstnavatele v oblasti požární ochrany a bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, spolupracuje se smluvním partnerem
- ve spolupráci s ekonomickým úsekem zpracovává návrhy na finanční zajištění provozu ve svěřeném úseku činnosti
- zabezpečuje úkoly uložené organizaci v oblasti energetiky, ochrany životního prostředí apod.
- vykonává finanční kontrolu dle zákona č. 320/2001 Sb. o finanční kontrole ve veřejné správě, ve znění pozdějších předpisů.
- plní další úkoly dle pokynů ředitele v rámci sjednaného druhu práce.

Požadujeme:
- odpovídající znalosti a zkušenosti na obdobné pozici
- vzdělání v dopravě výhodou
- zkušenost s vedením lidí
- min. SŠ vzdělání
- spolehlivost a samostatnost

Nabízíme:
- stabilní zaměstnání
- řídící funkce
- práci s jednosměnném provozu - 7-15:30h
- platové ohodnocení dle příslušné platové třídy
- bonusy a osobní ohodnocení
- stravenky, příspěvek na dopravu
- místo výkonu: Praha

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected]

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sociální péče

zdravotnictví

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1888057  Datum zveřejnění: 3.10.2014