Supervizor technologie finalizace

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Pardubický kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
• Zodpovídá za vedení týmu inženýrů ve svěřené oblasti a jeho rozvoj
• Zlepšuje a implementuje procesy a výrobu a vyhledává oblasti ke zlepšení
• Zodpovídá za nastavení výrobních procesů a schopnost výroby finalizovat mechanické součástky (výrobky)
• Zodpovědnost za technologie užívané na lakovně (včetně potisku), jejich definici, nastavení v rámci výrobního procesu
• Zodpovědnost za implementaci výrobních procesů a jejich schopnost vhodně a na čas podpořit fázi zavedení produktu (NPI) v souladu s očekáváním zákazníka jak z hlediska kvality tak i objemu výroby
• Zodpovídá za nacenění technologie a výrobních postupů pro nové projekty v oblasti své zodpovědnosti
• Zodpovídá za efektivnost/produktivitu výrobních postupů a procesů v oblasti své zodpovědnosti
• Zodpovídá za plnění stanovených KPI dle cílů definovaných v obchodních plánech divize
• Zodpovídá za schvalování a kontrolu pracovních postupu (EWI, SOP) v oblasti své zodpovědnosti
• Zodpovědnost za dodržování interních předpisů a směrnic zaměstnavatele a zásad BOZP, PO a SER
Požadujeme:
• vysokoškolské vzdělání (strojírenský směr)
• 5 let praxe ve výrobní společnosti
• minimálně 3 roky praxe na supervizorské pozici
• pokročilá znalost anglického jazyka

Nabízíme:
• Práci v mezinárodní stabilní společnosti
• HPP na dobu určitou
• Místo výkonu: Pardubice
• Odpovídající platové ohodnocení

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected]

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost patřící mezi největí světové výrobce na trhu výpočetní a komunikační techniky, hledáme supervizora technologie finalizace

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 1935353  Datum zveřejnění: 5.1.2015