Údržbár

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Miesto práce
okres Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4€ / hod + bonusy a zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o stroje, nástroje, zariadenia linky prostredníctvom údržby
Opravy, prípadné úpravy a zmeny nastavenia pre zabezpečenie plynulého chodu prevádzky
Príprava, výroba mechanických súčiastok v mechanickej dielni
Obsluha a údržba plynových, tlakových, zdvíhacích, hasiacich, lisovacích, kuričských, chladiacich zariadení, žeriavov, plošín a vozíkov, viazanie bremien, práca vo výškach, zváranie
Bezodkladné informovanie nadriadeného o všetkých zásahoch
Zapájanie sa a organizovanie potrebných stretnutí vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu
Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP, protipožiarnych predpisov a ochrany majetku na zverenom úseku
Dodržiavanie štandardov kvality, interných predpisov a pracovných postupov, bezodkladné informovanie nadriadeného o možných alebo vzniknutých rizikách a aktívna spolupráca na ich odstránení
Zabezpečenie čistoty, poriadku a separácie odpadov na pracovisku
Vystupovanie v záujme pozitívnej reprezentácie zamestnávateľa
Iniciatívnosť pri navrhovaní zmien vedúcich ku kontinuálnemu zlepšovaniu a aktívna spolupráca pri ich implementácií
Ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

Práca v medzinárodnej spoločnosti
Stabilné miesto
Dobré platové podmienky
Stravné lístky

Informácie o výberovom konaní

Anglický jazyk - výhodou
obsluha žeriavov a zdvíhacích zariadení (tieda A) - výhodou
preukaz viazača bremien - výhodou
zváračský preukaz Z-E1 ,Z-M1 , Z-G 1 , D-G 2 - výhodou
pneumatika, hydraulika - výhodou
vodné hospodárstvo chladiacich systémov - výhodou
POPROSIME ZASIEALAT ZIVOTOPIS IBA KANDIDATOV KTORY SPLNAJU POZADOVANE KRITERIA !!!!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické alebo strojárske

Počet rokov praxe

2

Sústruh, frézka, brúska 2 roky praxe
Údržba výrobnej linky - výhodou
Mechanická údržba - výhodou
Zodpovednosť
Schopnosť rýchlo a uvedomelo reagovať
Schopnosť flexibilne reagovať na zmeny
Ochota spolupracovať v tíme
Ochota plniť časový plán
Samostatnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1942518  Datum zveřejnění: 28.11.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 4€ / hod + bonusy a zákonné príplatky