Seřizovač CNC a NC strojů – Praha

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, z oblasti letecké výroby, hledáme pracovníky na pozice CNC a NC seřizovačů soustruhů nebo fréz.

Náplň práce:
• Seřízení a obsluha soustruhů či fréz
• Přesná výroba dílů pro letecký průmysl dle výrobní dokumentace
• Samokontrola vyrobených dílů
• Spolupráce s ostaními středisky ve společnosti
• Případně vytváření a odlaďování programů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Dlouhodobou spolupráci na HPP
• Místo výkonu – Praha
• 5 týdnů dovolené
• Odpolední a noční příplatky
• Příspěvek na stravování
• Příspěvek na penzi
• Možnost odborného růstu a kariérního postupu
• Věrnostní odměny za léta v podniku

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu se budeme těšit na Vaše CV na adrese:
[email protected]

Reakcí na tento inzerát na obsazení pozice dávám souhlas k tomu, aby společnost DEKRA kvalifikace a poradenství s.r.o., sídlemTürkova 1001/9, 149 01, Praha 4, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Letecká výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• Odborné vzdělání - min. vyučení v oboru pro obrábění na NC/CNC strojích
• Znalost systému Heidenhain, Mazatrol nebo Siemens
• Ochotu pracovat na směny,
• Zodpovědnost, stabilitu, přesnost, pečlivost
• Chuť učit se

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2023871  Datum zveřejnění: 23.2.2015