Contractor Specialist pro ČR a SR

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Místo práce
Slovenská republika, Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
nástup na pozici až: cca říjen/listopad 2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Německá společnost DEKRA hledá vhodné kandidáty na uvedenou pozici:

Popis pracovní pozice:

1. Vyhledávání a získávání partnerů: dodavatelé/obchodníci/instalační firmy
2. Trénink dodavatelů/obchodníků - technická podpora a prodejní dovednosti
3. Dosažení prodejních cílů v přidělených oblastech
4. Organizování školení, seminářů a společenských akcí pro zákazníky
5. Řešení stížností a reklamací

Požadavky:

• VŠ
• zkušenosti v oblasti prodeje (technický prodej velkou výhodou)
• vynikající písemné, komunikační a organizační schopnosti.
• silné interpersonální a vůdcovské schopnosti
• plynulá angličtina a čeština nebo slovenština
• ochota cestovat - cca 80% pracovního času ČR/SR

Nabízíme:

• zázemí stabilní zahraniční společnosti
• různorodou práci s vysokou přidanou hodnotou
• možnost kompletní péče o trh ve 2 státech, prostor pro růst, seberealizaci
• získat zkušenosti s mezinárodním obchodem, cestování
• samostatnou práci
• služební automobil, mobil, notebook
• školení v zahraničí
• HOME OFFICE v ČR/SR

Poznámka:
nástup na pozici: IHNED

Zaměstnanecké výhody, benefity

Informace o náboru

Poznámka:

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Dodávka služeb a produktů.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálně-poradenská společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 2308138  Datum zveřejnění: 29.10.2015