Montážny pracovník/-čka - mzda od 850€ + možnosť poskytovania záloh, ubytovanie a doprava zdarma

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Lozorno, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Senica, okres Skalica
Termín nástupu
ASAP
677,- EUR/mesiac, + 21% variabilná zložka mzdy + príplatky +dochádzkový bonus 130€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pomocné práce pri montáži a kontrole kvality komponentov
Pomocné práce pri ukladaní komponentov
Balenie komponentov
Vyskladňovanie a zaskladňovanie komponentov
Vizuálna kontrola komponentov
Zabezpečovanie chodu vyrobnej linky

Mzda v skúšobnej dobe - 677€ brutto + bonusy a príplatky
Mzda po troch odpracovaných mesiacoch - 728€ brutto + bonusy a príplatky

Preplácané nadčasy ( +1€/hod)

Zákonné príplatky- nočné, víkendy aj sviatky

Bonusy/Prémie - môže dosahovať výšku až 21% zo základnej mzdy za odpracované obdobie

Mesačný dochádzkový bonus- v skúšobnej dobe 60€, po skúšobnej dobe sa zvyšuje na 130€

Doprava firemnými autobusmi z regiónov Kúty , Senica , Malacky , Cerová , Prievaly.

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE LOZORNO!

Poskytujeme ZÁLOHY !

Informácie o výberovom konaní

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE LOZORNO

Pre bližšie informácie kontaktujte:

Petra Nováková
0948 358 788
[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Veľká medzinárodná firma v oblasti automotive.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať
Flexibilita
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať nadčas

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2872377  Datum zveřejnění: 3.1.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 677,- EUR/mesiac, + 21% variabilná zložka mzdy + príplatky +dochádzkový bonus 130€