Pracovník v automotive - operátor výroby so zabezpečenou dopravou z Trenčína

DEKRA kvalifikácia a poradenstvo s.r.o.

Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky kraj, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Trenčín, okres Piešťany
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
630€ - 700€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž komponentov podľa vopred zadaných postupov a pokynov
- obsluha výrobnej linky
- kontrola kvality vyrobených komponentov
- balenie komponentov podľa potrieb zákazníka

zabezpečená doprava do práce z Trenčína
dôsledné zaškolenie v tréningovom centre
variabilná zložka mzdy - 10% zo základného platu
po skúšobnej dobe navýšenie mzdy
zvýhodnené firemné stravovanie - 0,50€/obed
dochádzkový bonus v hodnote 500€

benefity - wellness/plaváreň, zdravotné balíčky
- firemné akcie

- práca v 3 - zmennej prevádzke (8 hod. - po týždni ranná, poobedná, nočná, víkendy voľné)
-4 - zmenná prevádzka (12 hod. -dva dni denná, dva dni voľno, dva dni nočná, dva dni voľno)

Miesto výkonu práce: Nové Mesto nad Váhom

V prípade záujmu kontaktujte:
zašlite životopis alebo ma kontaktujte na nižšie uvedené číslo
Nikol Mihaľová
0948 619 678

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient pôsobí v oblasti automotive - výroba komponentov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zmysel pre detail
- dôslednosť
- jemná zručnosť

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2935584  Datum zveřejnění: 17.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 630€ - 700€